Společnost Magna Automotive (CZ) s.r.o. je součástí kanadské nadnárodní společnosti Magna International Inc., která je celosvětově jedním z předních dodavatelů komponentů v automobilovém průmyslu. V našich závodech se zaměřujeme na výrobu sedaček do automobilů různých světových značek a z důvodu neustálého rozšiřování, hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

Náplň práce

  • Zásobování montážní linky dle specifikace FIFO
  • Naskladňování materiálu podle určených lokací
  • Kompletace a navěšování potahů do potahového skladového systému dle jednotlivých materiálových barevných a technických specifikací
  • Provádění inventur
  • Dodržování pravidel BOZP
  • Práce ve třísměnném provozu
  • Dodržování pořádku na pracovišti

Požadujeme

  • SOŠ / SOU technického směru výhodou
  • Praxe v oboru výhodou
  • Ochota učit se nové věci, schopnost rychlé orientace v nových pracovních procesech
  • Spolehlivost, důslednost, pečlivost

Nabízíme

  • Vhodné pro absolventy, nástup možný ihned
  • Stabilní zázemí úspěšné a rozvíjející se nadnárodní společnosti
  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Nástupní mzda odpovídající zkušenostem a potenciálu
  • 13. mzda podle hospodářských výsledků
  • 25 dní dovolené za kalendářní rok
  • Možnost profesního růstu, profesního vzdělávání
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvky na dětské rekreace
  • Příspěvek na obědy, dotované nápoje
  • Poukázky Flexi Pass
  • Odměny za životní a pracovní výročí
  • Zvýhodněný zaměstnanecký tarif pro soukromé účely (i pro rodinu)

Kontakt

Magna Automotive (CZ) s.r.o.
Řepov 174
293 01  Mladá Boleslav
Česká republika

Foto závodu