Společnost Magna Automotive (CZ) s.r.o. je součástí kanadské nadnárodní společnosti Magna International Inc., která je celosvětově jedním z předních dodavatelů komponentů v automobilovém průmyslu. V našich závodech se zaměřujeme na výrobu sedaček do automobilů různých světových značek a z důvodu neustálého rozšiřování, hledáme nového kolegu nebo kolegyni:

Rozumíte programování PLC, máte přehled o průmyslové automatizaci a chcete se nadále rozvíjet? Domluvíte se anglicky nebo německy? Hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • Správa zařízení průmyslové automatizace ve výrobním závodě
  • Správa řídících systémů SIEMENS (PLC+HMI)
  • Správa elektro rozvaděčů
  • Diagnostika a řešení závad
  • Spolupráce na zavádění technických změn ve výrobě na základě interních požadavků nebo technických změn zákazníka
  • Pomoc s rozvojem existujících a návrhem nových technologií (optické rozpoznávání, RFID, apod.)
  • Podpora dalších oddělení – IT, údržba, výroba atd.
  • Spolupráce s externími dodavateli a koordinace dodávek technologií průmyslové automatizace
  • Udržování dokumentace a školení ostatních zaměstnanců

Požadujeme

  • VŠ/SŠ nejlépe technického směru
  • Anglický, popřípadě německý jazyk na úrovni min. B1/B2 podmínkou
  • Základní práce s IT technikou, uživatelská znalost OS Windows a MS Office
  • Znalost následujících systémů: SIEMENS Simatic Step7, TIA Portal, WinCC Flexible/TIA
  • Znalost programování PLC ve standardních programovacích jazycích (LAD, SCL, GRAPH, FBD, apod.)
  • Ochota učit se nové věci, schopnost rychlé orientace v nových systémech
  • Ochota zajišťovat vzdálenou telefonickou podporu v případě problému (3-směnný provoz závodu)
  • Řidičský průkaz sk. B

Výhodou

  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Zkušenosti s I/O systémy (SIEMENS ET200SP, apod.) a průmyslovými komunikačními protokoly (Profinet, Profibus, CAN, AS-I, apod.)
  • Zkušenost s diagnostikou strojů a technologií
  • Znalost systémů pro ukládání a výměnu dat (SQL, OPC, ODBC)
  • Schopnost číst a rozumět technické dokumentaci (elektro, strojní, pneumatické výkresy)
  • Vyhláška 50/1978 Sb.

Osobnostní předpoklady

  • Spolehlivost, důslednost, schopnost týmové spolupráce a komunikace
  • Samostatnost, proaktivita, tah na branku
  • Časová flexibilita
  • Stresová odolnost
  • Odpovědnost za odvedenou práci a její výsledky
  • Loajalita

Nabízíme

  • Nástup možný ihned
  • Služební telefon a notebook i k soukromým účelům
  • Stabilní zázemí úspěšné a rozvíjející se nadnárodní společnosti
  • Pružná pracovní doba, hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Možnost home office (2 dny/měsíc)
  • Odpovídající mzdové ohodnocení, Osobní výkonnostní odměna podle hospodářských výsledků
  • 25 dní dovolené za kalendářní rok
  • Účast na projektech společnosti, možnost profesního růstu a vzdělávání
  • Odborná školení a jazykové kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na obědy, dotované nápoje
  • Odměny za životní a pracovní výročí
  • Zvýhodněný zaměstnanecký tarif pro soukromé účely (i pro rodinu) a další firemní benefity

Kontakt

MAGNA AUTOMOTIVE (CZ) s.r.o. Řepov 174, 293 01 Mladá Boleslav, Česká republika

Foto závodu