Společnost Magna Automotive (CZ) s.r.o. je součástí kanadské nadnárodní společnosti Magna International Inc., která je celosvětově jedním z předních dodavatelů komponentů v automobilovém průmyslu. V našich závodech se zaměřujeme na výrobu sedaček do automobilů různých světových značek a z důvodu neustálého rozšiřování, hledáme nového kolegu nebo kolegyni:

Náplň práce

  • Oprava a údržba strojních zařízení, elektrických zařízení
  • Podílení se na zavádění automatizace
  • Provádění prediktivní údržby
  • Obsluha robotů FANUC
  • Další práce dle potřeby oddělení údržby

Požadujeme

  • SOU obor mechanik / zámečník nebo SOU oboru elektromechanik (oprávnění dle vyhl. 50/78 Sb.)
  • Praxe v oboru min. 1–2 roky
  • Zručnost
  • Samostatnost, tvořivost, flexibilita, spolehlivost
  • Řidičský průkaz sk. B

Výhodou

  • Svářečský průkaz
  • Zkušenost s roboty FANUC

Nabízíme

  • Stabilní zázemí úspěšné a rozvíjející se nadnárodní společnosti
  • Třísměnný provoz, hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Odpovídající mzdové ohodnocení, 13. plat dle hospodářských výsledků
  • 25 dní dovolené za kalendářní rok
  • Odborná školení a jazykové kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na obědy, dotované nápoje
  • Program Benefit plus
  • Odměny za životní a pracovní výročí
  • Zvýhodněný zaměstnanecký tarif pro soukromé účely (i pro rodinu) a další firemní benefity

Kontakt

Michaela Kornalíková
Recruiter

Magna Automotive (CZ) s. r. o.

Foto závodu