Společnost Magna Automotive (CZ) s.r.o. je součástí kanadské nadnárodní společnosti Magna International Inc., která je celosvětově jedním z předních dodavatelů komponentů v automobilovém průmyslu. V našich závodech se zaměřujeme na výrobu sedaček do automobilů různých světových značek a z důvodu neustálého rozšiřování, hledáme nového kolegu nebo kolegyni:

Náplň práce

  • Doplňování výroby materiálem
  • Třídění jednotlivých materiálů dle položek a jejich odvoz do prostoru „příjmu materiálu
  • Odstraňování polepů (VDA karty, identifikační karty) z prázdných obalů před jejich kompletací a uložením do skladu prázdných obalů
  • Skladování a kompletace prázdných obalů z výroby a jejich odvoz do prostoru skladu prázdných obalů

Požadujeme:

  • SO/SOU vzdělání
  • Platný průkaz VZV
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost
  • Ochota pracovat ve směnném provozu ( 3 směnný)

Nabízíme:

  • Stabilní práce v úspěšné nadnárodní společnosti
  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Dobré mzdové ohodnocení podle vykonané práce, 13. mzda podle hospodářských výsledků
  • Možnost profesního růstu, profesního vzdělávání
  • Příspěvek na obědy, dotované nápoje apod.
  • Benefit karta, příspěvek na dětské rekreace a další firemní benefity
  • Akcionářský program
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené za kalendářní rok
  • Odměny za životní a pracovní výročí
  • Zvýhodněný zaměstnanecký tarif pro soukromé účely (i pro rodinu)

Kontakt

Magna Automotive (CZ) s.r.o. Srbická 515, 415 01 Teplice, Česká republika

Foto závodu